Jumta ventilācija

Ventilācijas izvadi WIRPLAST – efektīva jumta ventilācija dažādiem jumta segumiem!

Ventilācijas izvadi Wirplast ir pazīstams, plaši lietots un efektīvs ventilācijas risinājums. Svaigs gaiss ēkā un kvalitatīva ventilācijas sistēma ne tikai ietekmē komfortu un Jūsu ģimenes veselību, bet arī ēkas kalpošanas laiku!

Kāpēc nepieciešama ventilācija?

Dabīgā ventilācija ir vienkāršākais un vissenāk zināmais risinājums – iespējams atvērt logus vai durvis un svaigais gaiss ēkā ieplūdīs tāpat. Bet, kā zināms, šāds risinājums ventilācijai nav tas efektīvākais – atverot logus vēdināšanai, neizbēgami tiek zaudēts siltums, kā arī caur logu ēkā var tikt ielaisti dažādi putekļi, smakas, dūmi utt., kas pasliktina gaisa kvalitāti.

Piesārņots un mitrs gaiss iekļūst ēkas konstrukcijās un izraisa pelējuma sēnīti. Lai pēc tam no tās atbrīvotos, jāveic remontdarbi, kas veido lielas izmaksas, kā arī apdraud telpās dzīvojošo cilvēku un dzīvnieku veselību.

Lai novērstu šādu bojājumu parādīšanos, par ventilācijas sistēmu izveidošanu ir jādomā jau laikus – vēlams jau ēkas projektēšanas procesā, īpaši padomājot arī par jumta konstrukciju ventilāciju.

Ventilācijas ietekme uz ēkas jumta konstrukciju un telpām

Kāpēc par jumta konstrukcijas ventilāciju jādomā jo īpaši?

Jo jebkuras ēkas jumta konstrukciju vienmēr ietekmē mitrums, tāpēc tai ir jābūt atbilstoši ventilējamai! Tā ir vieta, kur pastiprināti veidojas kondensāts, rodas pelējums un sēnīte, kā arī to ietekmē karstums.

Lai no tā izvairītos jumta konstrukcija jāveido pareizi, ievērojot arī jumta seguma ražotāja montāžas instrukcijas. Dažreiz ēku īpašniekiem šķiet, ka tas ir tikai sīkums, bet pareizi izveidota jumta ventilācija vistiešākajā veidā ietekmē paša jumta seguma kalpošanas laiku un ēkas ilgmūžību.

Tāpat ventilāciju izveidot nepieciešams, lai ēku iekštelpās varētu nodrošināt gaisa cirkulāciju – īpaši par to būtu jādomā tādās vietās, kur tiek gatavoti ēdieni, izdalās mitrums, tvaiki un dažādas smakas (virtuve, vannas istaba, tualete, tehniskās telpas u.c.). Šādās telpās ventilācija nepieciešama jebkurā gadījumā – dažām no tām nepieciešama dabīgā ventilācija, bet citām piespiedu ventilācija.

Nepieciešamo gaisa izvadīšanu no ēkas var nodrošināt ar dažāda tipa Wirplast ventilācijas izvadiem, kas tiek montēti uz jumta. Papildinot jumtu ar ventilācijas izvadu, tas ne tikai pildīs savu ventilācijas pamatfunkciju, bet arī radīs patīkamu jumta vizuālo tēlu.

WIRPLAST - augstākās kvalitātes ventilācijas izvadi un jumtu aksesuāri

WIRPLAST ir Polijā dibināts ģimenes uzņēmums ar daudzgadīgām tradīcijām un lieliskiem plaša sortimenta produktiem.

Jau kopš 1994. gada tas piedāvā augstākās kvalitātes jumta ventilācijas sistēmas un jumtu aksesuārus visiem jumta segumiem būvniecības nozarē.

Gandrīz 30 gadu darbības laikā WIRPLAST ir kļuvis par ražošanas uzņēmumu, kas dinamiski un enerģiski attīstās. Produkcija tiek ražota uz augstražīgām līnijām, kuras nepārtraukti modernizējas.

Uzņēmuma mērķis ir augstākā ražošanas kvalitāte, plašs sortimenta klāsts, estētisks ārējais izskats, konkurētspējīgas cenas un savlaicīga pasūtījumu izpilde.

Ventilācijas izvadi visiem jumtu segumiem

Wirpast jumtu izvadi pieejami visiem populārākajiem jumta segumiem:

  • bezazbesta šīferim,
  • māla un betona dakstiņiem,
  • metāla dakstiņiem,
  • bitumena šindeļiem,
  • valcprofilam,
  • trapecveida,
  • lēzenajiem un plakanajiem jumtiem.

Sistēmā ietilpst dažāda veida ventilācijas un cita veida jumtu izvadi, lai būtu iespējams nodrošināt kanalizāciju, antenu, kabeļu un jebkā cita izvadīšanu caur jumta segumu.

Jumta ventilācijas izvadi ir pieejami ar pieslēgumu pie lielākās daļas jumtu materiālu. Tie ir pieejami dažādos izmēros ar dažāda tipa funkcionalitāti (izolēti, neizolēti, ar mehānisko vai elektrisko motoru). Tāpat to krāsu daudzveidība ir samērā plaša, lai būtu iespējams izvēlēties tieši jūsu jumtam vajadzīgo ventilācijas izvadu.

Būtiski, ka visi izvadi pieejami gatavā montāžas komplektācijā (tornis, pieslēgums, skrūves). Butila hermetizācija nodrošina pilnībā hermētisku savienojumu ar elementu uz jumta. Butils ir elastīgs- tas nesadrūp un nesacietē, tādējādi nodrošinot pilnīgu hermetizāciju.

Katru WIRPLAST jumta ventilācijas izvadu var regulēt, tāpēc iebūvētais līmeņrādis nodrošina precīzu vertikālo montāžu, kā arī īsāku montāžas laiku. Īpašā virsmas apstrāde nodrošina īpašu noturību pret lielām temperatūras svārstībām, koroziju un UV stariem.

Wirplast jumta izvadi – pārbaudīta kvalitāte visā pasaulē!