ORBERG - OFICIĀLAIS PĀRSTĀVIS

PĀRSTĀVĒTIE ZĪMOLI

SIA "ORBERG" jau daudzus gadus ir Eiropas lielāko jumta segumu, dažādu jumtu aksesuāru un fasādes materiālu ražošanas rūpnīcu oficiālais pārstāvis Latvijā!

Kā oficiālais pārstāvis piedāvājam gan kvalitatīvus produktus, gan arī spējam nodrošināt kompetentu konsultāciju par piemērotākajiem risinājumiem klienta vajadzībām un projekta specifikai. Tāpat nodrošinām arī savu pārstāvēto materiālu garantijas un pēcpārdošanas servisu. 

ORBERG piedāvāto produktu klāsts arvien tiek papildināts ar precēm, kas saistītas ar būvniecības nozari.

ETERNIT bezazbesta šīferis jeb cementa viļņotās loksnes tiek ražotas Lietuvā, izmantojot vācu tehnoloģijas. ETERNIT vilņotās loksnes iespējams izmantot kā jumta vai fasādes segumu dažāda tipa ēkām. Savu funkcionālu īpašību dēļ šīs loksnes īpaši piemērotas ir arī lauksaimniecības sektora ēkām!

Ģimenes uzņēmums BENDERS betona dakstiņu jumta segumus Zviedrijā ražo jau kopš 1960. gada. Vairāk kā pusgadsimta pieredze, ražošanas tradīcijas, inovācijas un dinamiskā attīstība ir nodrošinājusi to, ka BENDERS kļuvis par atzītu līderi Skandināvijā betona dakstiņu ražošanā un ir plaši pārstāvēts lielākajā Eiropas daļā. 

WIENERBERGER – viens no lielākajiem māla būvniecības produktu ražotājiem pasaulē. Uzņēmums Wienerberger piedāvā dažādus pievilcīgus māla dakstiņu jumta seguma veidus, kas tiek ražoti ar zīmoliem TONDACH un KORAMIC, kas atkarībā no dakstiņu profila top Vācijas, Čehijas, Polijas, Francijas un Nīderlandes rūpnīcās. 

IKO ir augstākās klases bitumena šindeļi, kas ražoti Slovākijā, ievērojot Kanādas tehnoloģijas. IKO ir bitumena šindeļu ražotājs ar vairāk kā 70 gadu pieredzi un piedāvā izvēlēties piemērotu risinājumu, kas saskanēs ar jebkuru arhitektūras stilu. IKO bitumena šindeļi Latvijā pieejami jau kopš 1996. gada

METROTILE metāla dakstiņi ar akmens smalci tiek ražoti Beļģijā – pasaulē lielākajā presētē metāla rūpnīcā. To ražošanā tiek izmantotots visaugstākās kvalitātes tērauds, kāds vien nozarē pieejams, lai uzņēmums rezultātā saviem klientiem spētu garantēt izturīgu un kvalitatīvu jumtu! 

Uzņēmums CUPA Pizarras dabīgo šīferi iegūst Spānijā, kur, atšķirībā no citām pasaules daļām, iegūstams tektoniskās izcelsmes slāneklis. Uzņēmums darbību sācis 1892. gadā. Mūsdienās CUPA Pizarras ir pasaules līderis dabīgo akmens jumtu un fasāžu materiālu ražošanā. Uzņēmumam pieder 16 karjeri un 22 pārstrādes rūpnīcas.

Šķiedrcementa būvmateriālu zīmols CEDRAL apvieno jumta segumu un fasādes risinājumus un ir daļa no pasaulē pazīstamā būvniecības koncerna “ETEX Group”. Sortimentā ir šķiedrcementa dēļi un plāksnītes, kā arī dažādi papildinošie aksesuāri. CEDRAL produkcija tiek ražota Lietuvas, Beļģijas un citās Eiropas rūpnīcās. 

Uzņēmums KING KLINKER atrodas Polijā un ir viens no Eiropas vadošajiem un mūsdienīgākajiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar dažādu būvniecības klinkera produktu ražošanu. Uzņēmums speciālizējas tieši uz ķieģeļflīžu ražošanu un piedāvā tās dažādās formās, veidos un krāsās.

WIRPLAST ir Polijā dibināts ģimenes uzņēmums ar daudzgadīgām tradīcijām un lieliskiem plaša sortimenta produktiem. Jau kopš 1994. gada tas piedāvā augstākās kvalitātes jumta ventilācijas sistēmas un jumtu aksesuārus visiem jumta segumiem! 

COROTOP piedāvā augstākās kvalitātes celtniecības plēves, līmlentes un dažādus jumta aksesuārus. COROTOP ir Polijas uzņēmums, līderis savā segmentā ar 30 gadu pieredzi. COROTOP ir daļa no koncerna Kingspan Group. 

Scala Plastics ir viens no vadošajiem Polijas PVC noteksistēmu ražotājiem. 

BUD-MASZ tērauda lietus ūdens noteksistēmas tiek ražotas Polijā no augstākās kvalitātes somu vai franču tērauda. 

MK KOLEKT dūmvadu sistēmas sastāv no keramikas elementiem, kas ražoti Vācijā un blokiem, kas ražoti Lietuvā. Šīs dūmvadu sistēmas pieejamas vairākos veidos un atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām,  ko apliecina arī dažādi sertifikāti. 

Mūsu sortimentā ar Itālijas izcelsmes zīmolu DAKOTA  pieejami lietus ūdens novadīšanas elementi, kas piemēroti uzstādīšanai, sākot ar nelielām privātmājām līdz plašām teritorijām, kur iespējama liela noslodze.

SŪNĀM – STOP ir pretsūnu līdzekļu sērija, kas efektīvi un ātri attīra dažāda veida virsmas no sūnām, aļģēm, ķērpjiem un citiem apaugumiem. Līdzeklis ir videi nekaitīgs. pareizi virsmas apstrādājot, tā iedarbība ilgst vairākus gadus!  Ražoti Latvijā. 

ORIMA rūpnīca atrodas Somijā. Šis ražotājs, kurš specializējas dažādu jumta drošības elementu ražošanā. Produkti ir piemēroti, lai izturētu Ziemeļvalstu klimatiskos apstākļus.