KAS MĒS ESAM?

JUMTU VAIRUMTIRDZNIECĪBAS BĀZE

ORBERG (iepriekš VINTEKO) jumtu vairumtirdzniecības bāze ir uzņēmums, kas ilgus gadus darbojas jumtu tirdzniecības sfērā. Spēcīga komanda, kas vairāk kā 15 gadu laikā uzkrājusi pieredzi, sadarbojoties ar Eiropas lielākajām jumtu segumu rūpnīcām un Latvijas vadošajiem būvmateriālu veikaliem, arhitektiem un būvniecības speciālistiem.

Saviem klientiem piedāvājam dažādus kvalitatīvus jumta segumus un aksesuārus jumta montāžai – visu, kas svarīgs kvalitatīvai jumta ieklāšanai. Vienā vietā atrodami visi kvalitatīvākie un populārākie jumtu segumi Latvijā. 

Uzņēmumam augot, piedāvāto produktu klāsts ir paplašinājies un piedāvājam arī dūmvadus, fasādes materiālus un dažādus citus būvmateriālus!

Esam profesionāļi savā jomā!
Mūsu darba pamatā ir uzskats: ja mainīt vai likt jumtu, tad pārdomāti, kvalitatīvi – uz visu dzīvi.

DAŽI IEMESLI

KĀPĒC SADARBOTIES AR SIA "ORBERG"?

Viss jumtiem vienuviet

Vienā vietā atrodami visi kvalitatīvākie un populārākie jumta segumi un aksesuāri Latvijā – viss, kas vajadzīgs kvalitatīvai jumta ieklāšanai!

Kvalitatīvi produkti

Mēs pievēršam lielu uzmanību tehnoloģiski attīstītiem un ekoloģiski tīriem būvmateriāliem, lai nodrošinātu ilgtermiņa risinājumus.

Tāmēšana un konsultācijas

Mūsu speciālisti veiks nepieciešamo materiālu bezmaksas tāmēšanu un ieteiks labāko iespējamo risinājumu tieši Jūsu ēkai.

Semināri un apmācības

Izglītojam savus sadarbības partnerus, lai arī viņi būtu zinoši un spētu labāk orientēties mūsu piedāvāto materiālu klāstā.

Mārketinga & tehniskais atbalsts

Izglītojam savus sadarbības partnerus, lai arī viņi būtu zinoši un spētu labāk orientēties mūsu piedāvāto materiālu klāstā.

100 % noliktavā

Lielākā daļa produktu ir pieejami uz vietas Rīgas noliktavā, kas atvieglo pasūtīšanas/saņemšanas procesu.